CU-TZ42CKE: Buitenunit TZ R32 single 4,2 kW
Delen
Specificaties
Product specificaties
Attribuut naam
Attribuut waarde
Koelcapaciteit
4,2
Verwarmingscapaciteit
5 kW
Voeding
230 V
Bekabeling binnenunit/buitenunit
4G1,5
Aanbevolen afzekerwaarde
16 A
Afmeting
542x780x289
Gewicht
31 kg
Product specificaties
Attribuut naam
Attribuut waarde
Koelcapaciteit
4,2
Verwarmingscapaciteit
5 kW
Voeding
230 V
4G1,5
Aanbevolen afzekerwaarde
16 A