  • CU-TZ42CKE: Buitenunit TZ R32 single 4,2 kW
Afbeeldingen van CU-TZ42CKE: Buitenunit TZ R32 single 4,2 kW
  • Specificaties
Product specificaties
Attribuut naamAttribuut waarde
Koelcapaciteit4,2
Verwarmingscapaciteit5 kW
Voeding230 V
Bekabeling binnenunit/buitenunit4G1,5
Aanbevolen afzekerwaarde16 A
Afmeting542x780x289
Gewicht31 kg
Product specificaties
Attribuut naamAttribuut waarde
Koelcapaciteit4,2
Verwarmingscapaciteit5 kW
Voeding230 V
Aanbevolen afzekerwaarde16 A