CU-TZ35CKE: Buitenunit TZ R32 single 3,5 kW
Delen
Specificaties
Product specificaties
Attribuut naam
Attribuut waarde
Koelcapaciteit
3,5 kW
Verwarmingscapaciteit
4 kW
Voeding
230 V
Bekabeling binnenunit/buitenunit
4G1,5
Aanbevolen afzekerwaarde
16 A
Afmeting
542x780x289
Gewicht
29 kg
Product specificaties
Attribuut naam
Attribuut waarde
Koelcapaciteit
3,5 kW
Verwarmingscapaciteit
4 kW
Voeding
230 V
4G1,5
Aanbevolen afzekerwaarde
16 A