CU-BZ60CKE: Buitenunit BZ R32 single 6,0 kW
Delen
Specificaties
Product specificaties
Attribuut naam
Attribuut waarde
Koelcapaciteit
6 kW
Verwarmingscapaciteit
6,8 kW
Voeding
Via binnenunit
Bekabeling binnenunit/buitenunit
4G2,5
Aanbevolen afzekerwaarde
20 A
Afmeting
695 x 875 x 320 mm
Gewicht
40 kg
Product specificaties
Attribuut naam
Attribuut waarde
Koelcapaciteit
6 kW
Verwarmingscapaciteit
6,8 kW
Voeding
Via binnenunit
4G2,5
Aanbevolen afzekerwaarde
20 A
Afmeting
695 x 875 x 320 mm